NASZA HISTORIA

RAISING THE BAR

Barcelona jest jednym z najbardziej różnorodnych miejsc na świecie, obejmującym zarówno integrację pod względem tożsamości płciowej, jak  i kultury. Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy marką integracyjną zapewniającą sprawiedliwe piękno dla świata pełnego miłości i radości.

Misją Biovène Barcelona jest bycie jednym z wiodących na świecie producentów niedrogich, prestiżowych produktów kosmetycznych dostępnych dla wszystkich, tak aby więcej ludzi mogło żyć i czuć się lepiej oraz inspirować do pozytywnego spojrzenia i wpływu zarówno na nasze życie, jak i naszą planetę. Piękno powinno być dostępne dla wszystkich - bez względu na religię, pochodzenie etniczne, czy  jakąkolwiek inną część życia.

Filozofia Biovène opiera się na zasadzie, że przyroda i nauka wspólnie tworzą niedrogie ekskluzywne produkty kosmetyczne. Najczystsze składniki pochodzą z natury, aby w ten sposób uwolnić ich pełen potencjał.

Nauka i technologia są w dzisiejszych czasach tak zaawansowane, że można je wykorzystać do zwiększenia wszystkich korzyści, jakie oferuje nam natura.

POWRÓT DO GÓRY